Проведено навчальний семінар-тренінг на тему «Етапи сертифікації внутрішньої системи якості за ISO 9001» для представників з якості структурних підрозділів університету

З метою підвищення якості підготовки фахівців та  відповідно  плану заходів з підготовки  до сертифікації внутрішньої системи якості, центром забезпечення якості розпочато навчання персоналу  з впровадження системи управління якістю згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001.

Загалом участь в семінарі-тренінгу взяли 111  представників з якості структурних підрозділів, які розглянули такий перелік питань:

• етапи розроблення системи управління якістю на відповідність вимогам  ISO 9001;
  • актуальність впровадження системи управління на відповідність вимогам  ISO 9001;
  • схема управління якістю університету;
  • проведення внутрішніх аудитів.

«ISO 9001 — це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги для системи управління якістю на підприємствах і в організаціях для будь-якої сфери діяльності виробництва або надання послуг. Основний лозунг системи управління якістю – не просто одноразове отримання сертифікату, а постійне удосконалення роботи колективу та постійне поліпшування», – зазначив   д.т.н., професор, директор Центру забезпечення якості Микола КУЗЬ.