Чергове засідання Інституту гарантів

21 квітня 2023 року відбулось чергове засідання Інституту гарантів.

В рамках засідання із доповіддю «Стандарти ВО: чіткі рамки, чи гнучкість?» виступила ЛУЦИШИН Зоряна Орестівна – доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, помічник проректора з науково-педагогічної діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голова підкомісії зі спеціальності 292 “Міжнародні економічні відносини” ГЕР 29 НАЗЯВО, розробник стандарту спеціальності 292.

Присутні гаранти освітніх програм мали змогу ознайомитися із основними аспектами розробки стандартів освіти, формування на їх основі освітніх програм, застосування Національної рамки кваліфікацій. Жвава дискусія виникла щодо формування компетентностей та результатів навчання. На зустрічі була досягнута домовленість про подальшу співпрацю.